Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Sobota 22.2.2020 - turnaj 4+1 ve Vysoké nad Labem

Sobotní turnaj pořádaný OFS HK u nás ve Vysoké odehrály dva naše týmy - zelení a modří (celkem 18 hráčů).

Zelení vyhráli všechny své zápasy (takže 1.místo i s pohárem :-)) a dali 11 gólů - Páta 5 a po jednom Domča, Sam, Šíma, Luki S., Pepča Ř. a Mára.

Modří, ve složení Adam, Kuba, Ondra H, Pepa L., Filip, Zdenda, Felix, David a Matěj V., odehráli 3 zápasy a dali 1 gól, o který se zasloužil Felix. K vidění byly krásné akce, souboje a spousty gólů. Každý hráč si odnesl diplom s fotkou svého týmu, nezbytnou medaily a něco malého k zakousnutí. Všichni si to moc užili a děkujeme za podporu rodičů a za jejich neúnavné fandění.

2020 20 02 1  2020 20 02 2

Neděle 23.2.2020 - turnaj 4+1 ve Chrudim

V Chrudimi jsou krásné turnaje, ale rovněž silní soupeři. Nyní to byli - FC Hradec Králové, Pardubice, Pardubičky, Čáslav a Ždár nad Sázavou. Naši hráči předváděli krásný fotbal se spoustou gólů - celkem jsme jich dali 14 (Páťa 4, Mára, Tobi, Alex, Luki Ch. po 2, Šíma a Domča pak 1) . Naším nejlepším hráčem byl Domča, střelcem pak opět Paťa. Díky skvělému výkonu si náš tým veze pohár za krásné 3 místo (jen díky menšímu počtu vstřelených branek) - 3 výhry, 1 remíza a 1 prohra (1:2 s FC HK). Děkujeme za podporu rodičů, předvedené výkony a těšíme se na turnaj do Holic (15.3.2020 - formát 3+0).

2020 23 02

Kde nás najdete