Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
MLADŠÍ a STARŠÍ PŘÍPRAVKA reprezentovala FK Vysokou nad Labem a obec Vysokou nad Labem na mezinárodním turnaji PRAGUE STRAHOV CUP
strahov1 3

Ani jeden tým na turnaji ostudu neudělal. Mladší přípravka odehrála šest zápasů (dvě výhry, tři prohry a jedna remíza). Hrálo se pro nás nezvykle na velkém hřišti o rozměru 60 x 40 m, 6+1, ale to jsme věděli a snažili jsme se na to naše svěřence připravit. Hned v prvním utkání naše přípravka porazila polský tým Forza Wroclav 5:1 po brankách Tobíka (3) a Sama (2), ve druhém nás porazil pozdější vítěz turnaje TSG Balingen z Německa 12:0. Radost se na soupeřovu hru koukat, to byl cvrkot. Ve třetím utkání náš tým podlehl po boji rakouskému SC Wiener Viktoria 6:1 (Tobík), první poločas jsme prospali a prohráli 6:0, druhý poločas jsme vyhráli po neskutečně bojovném výkonu 1:0 před početnou diváckou podporou, která za námi na Strahov dorazila. Rodičům za to moc děkuji. Čtvrtý zápas byl pro nás vítězný, 2:1. Po výborném kolektivním výkonu jsme přehráli tým Loko Vltavín. V pátém jsme opět narazili na polský Forza Wroclaw a přes náš tlak po celý zápas, jsme nepřekonali polskou obranu a prohráli 1:0. Poslední zápas v nepřetržitém dešti skončil 0:0 a po penaltovém rozstřelu odešli jako vítězové pražští Loko Vltavín.

Z turnaje jsme si odvezli krásné medaile, pohár za konečné páté místo, pohár za FAIR PLAY hru, kterého si moc vážíme, spoustu zážitků a zkušeností, které nás můžou posunout zase o kousek dál.

Ve volném čase jsme navštívili centrum Prahy, stadion AC Sparta Praha, kde jsme měli zajištěnou prohlídku, která byla velice zajímavá a všem se moc líbila.

Své první mezinárodní zkušenosti získávali: Drábek Michal, Čermák Tobiáš, Novotný Tomáš, Vítek Vojtěch, Pacák Radek, Škvrna Jáchym, Kleiber Ondřej, Handlová Valentina, Daňo Jan, Podlipný Marek, Schestag Vojtěch, Kopiště Samuel. O jejich komfort se starali: Libor, Štěpán, Vláďa a Tomáš.

Foto z turnaje a prohlídky Letné na: ZDE KLIKNI