Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Dne 3 - 4.6.2017 se starší přípravka zúčastnila turnaje - Praha STRAHOV CUP.
Praha Strahov CUP 1

Naší borci měli ve skupině týmy FK Junior Slovensko, CKS Gryf Sicienko Polsko, MGKS Huregan Pobiedciska Polsko, Ve skupině jsme porazily Junior jasně 6:0 prohrály s GKS Gryf 5:0 a MGKS Huregan 2:0.
Ve skupině jsme skončily na 3 místě.
Tyto zápasy jsme odehrály v krásném prostředí AC Sparta Praha na Strahově. Na nedělní boje o umístění jsme přejely do Uhříněvse, kde jsme hrály o 7-9 místo. Naši soupeři Akademia Pilkarska Olešnica 1 Polsko a JFG Hammersee Německo. Oba zápasy jsme prohrály 5:0 s Polákama a 3:0 Němci. Tak jsme skončily na krásném 9. místě. Sobotní zápasy jsme odehrály slušně. Byla to pro nás velká zkušenost jelikož se hrálo 6+1 my hrajeme soutěž 5+1.
Naši zjistily, že ve světě se hraje jinak, tvrději, rychleji. Kluci a naše jediná holka Maruška bojovaly, ale v neděli již na nich byla vidět velká únava. Všichni si zaslouží vekou pochvalu. V sobotu jsme navštívily hlavní stadion AC SPARTA PRAHA kde jsme si prohlédli zázemí, tiskové centrum a podívaly se i na hlavní plochu. Pro děti to byl zážitek na který budou vzpomínat.
Naše sestava: Tomáš Drábek, Maruška Richterová, Vojta Čmedla, Dominik Morávek, Filip Zezula, Ondra Zeman, Adam Bauer, Kuba Knajp, Tadeaš Novotný (zapůjčen z Nového Hradce děkujeme), B.X.Pleskot, Tomáš Šic. Naše góly Tadeáš 3,Tomáš Šic 2 (1 po krásném výkopu Tomáše Drábka) a Dominik. Našim hráčům děkuji za reprezentaci FK Vysoká nad Labem. Hanbu jsme neudělali. Závěrem chci poděkovat kolegovi Pavlu Stiborovi a Marku Zemanovi za pomoc, nebyla to žádná legrace, ale pořádná fuška.
Petr Richter - trenér

Kde nás najdete