Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Mladší žáci v pondělí dne 29. 5. 2017 odehráli další mistrovské utkání proti týmu TJ Sokol Třebeš dívky.
Začali jsme výborně, přehrávali jsme soupeře od samotného začátku. Dostali jsme se do několika šancí a po 1. poločase jsme vedli 2:0, když góly dávali z přímého kopu Matyáš Kučera a po krásné individuální akci naše dívčí naděje Terezka Novotná. Ve 2. poločase jsme soupeře tlačili, měli jsme několik šancí, míč jsme drželi po celou dobu na svých kopačkách. V polovině 2. poločase jsme opět udeřili, když další góly dávali Terezka Novotná, Roman Dostálek a náš nejlepší střelec týmu David Pavlík. Chci opět pochválit celý tým, který byl po celou dobu lepší herně i fyzicky. Touto výhrou jsme udrželi 2. místo tabulky, když jen o skóre je lepší na 1. místě tým TJ Sokol Předměřice nad Labem, se kterým máme lepší vzájemný zápas.
Musím opět poděkovat celému týmu za bojovnost, odhodlání, týmový duch, a hlavně kolektivní hru. Věřím, že budeme dále pokračovat v dobrých výkonech. Myslím si, že tým mladších žáků má navíc, neboť jejich hra se zápas od zápasu zlepšuje a výkonnost stoupá – bezva parta.

Sestava: brankáři Filip Šic a Standa Kolman, dále Terezka Novotná (K), Matěj Salavec, Milan Mozol, Vojtěch Horák, Tobiáš Vlček, Adam Kropáček, Petr Škoda, Roman Dostálek, Martin Vojtíšek, David Pavlík, Tomáš Geleta, Martin Donát.

Děkuji, trenér Kamil.

Kde nás najdete