Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Minipřípravka ve čtvrtek dne 25. 5. 2017 odehrála další soutěžní turnaj na fotbalovém hřišti ve Třebši.
Minipripravka 25.5.2017

První utkání hráli proti FC Nový Hradec Králové, které porazili 6:1. Dalším soupeřem byl tým FC Slavia HK, který jednoznačně přehráli výsledkem 11:1. Třetím týmem byl domácí TJ Sokol Třebeš, který se pyšnil svou neporazitelností. Jenže tentokrát se zmýlil, neboť narazil na kvalitního soupeře z Vysoké nad Labem. Po vyrovnaném 1. poločase byl stav 3:3. Ve 2. poločase náš tým více bojoval, a také střílel góly. Po krásném utkání náš tým nakonec vyhrál 5:3. Je to už v pořadí druhý vítězný turnaj pro naše nejmenší fotbalové naděje.
Musíme poděkovat celému týmu za bojovnost, odhodlání, týmový duch a hlavně kolektivní hru. Věřím, že budeme dále pokračovat v dobrých výkonech.

Sestava: brankáři Honza Hrdlička, dále Alex Knob, Valerie Handlová, Veronika Šicová, Šimon Hafner, Honza Kapoun, Vojtěch Schmidt, Tomáš Feistel, Kuba Vítek.
Góly dávali: Valy, Verča, Šíma, Honzík, Vojta, Tomáš, Kuba.

Děkujeme trenéři Roman, Láďa, Kamil.

Kde nás najdete