Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Mladší žáci v neděli dne 21. 5. 2017 odehráli další mistrovské utkání proti aktuálně prvnímu týmu tabulky TJ Sokol Předměřice nad Labem.

Mladsi zaci kveten 2017
Začali jsme výborně, přehrávali jsme soupeře od samotného začátku. Dostali jsme se do několika šancí a po 1. poločase jsme vedli 2:0, když góly dávali narozeninový oslavenec David Pavlík a Adam Kropáček.
Ve 2. poločase jsme soupeře tlačili, měli jsme několik šancí, míč jsme drželi více u nohou, přesto si soupeř vytvořil jednu šanci, ze které skóroval na 2:1. Náš tým se nenechal rozhodit, vytvářel si další šance, ale soupeřův brankář je držel v kontaktu.
V polovině 2. poločasu se nám podařilo dát 3 gól, kdy střelcem byl Roman Dostálek.
Chci pochválit celý tým, který byl po celou dobu lepší herně i fyzicky. Musíme ještě zapracovat na střelbě a přenášení hry z jedné strany na druhou, abychom se zbytečně nevysilovali. Touto výhrou jsme se dostali na 2. místo tabulky společně s týmem Předměřic nad Labem, když ztrácíme 3 body na tým z Nepolis, který má o jeden zápas navíc.
Musím opět poděkovat celému týmu za bojovnost, odhodlání, týmový duch a hlavně kolektivní hru. Věřím, že budeme dále pokračovat v dobrých výkonech. Myslím si, že tým mladších žáků má navíc, neboť jejich hra se zápas od zápasu zlepšuje a výkonnost stoupá – bezva parta.

Sestava: brankáři Filip Šic a Standa Kolman, dále Terezka Novotná (K), Matěj Salavec, Milan Mozol, Vojtěch Horák, Jan Morávek, Adam Kropáček, Petr Škoda, Roman Dostálek, Kuba Šulc, Martin Vojtíšek, David Pavlík, Tomáš Geleta, Martin Donát.