Slide background
Vezeme dvě zasloužené výhry ze Smiřic, po výhrách nad Hořiněvsí a Smiřicemi

Smirice 2017
SESTAVA: Schestag Vojtěch, Novotný Tomáš, Handlová Valentina, Pacák Radek, Čermák Tobiáš, Vítek Vojtěch, Podlipný Marek, Daňo Jan a Sotona Sebastian.
První zápas: Hořiněves 5:11 (4:5) FK Vysoká nad Labem, góly: Honza 1, Marek 3, Vojta V. 2 a Tobik 5.
Soupeře jsme k ničemu vážnějšímu celý zápas nepustili. V prvním poločase jsme se pomaleji rozjížděli a mít větší klid v zakončení (náš velký problém), tak skóre mohlo být i výraznější v náš prospěch. Druhá půle byla úplně v naší režii a jen jsme se báli, aby naši hráči dohráli bez zranění, když soupeř hodně přitvrdil a pár zákroků volalo po červené kartě.
Druhý zápas: Smiřice 2:9 (0:3) FK Vysoká nad Labem, góly: Vojta S. 1, Marek 1, Tomáš 1, Sebík 1, Voja V. 1 a Tobik 4.
Před parádní diváckou kulisou, jsme si zahráli pohledný fotbal a vyzkoušeli pár věcí z tréninku.
Trochu jsme si spravili chuť po domácích porážkách a po volném víkendu hrrrr na tréninky a v neděli 28. 5. vlakem do Třebechovic.