Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Mladší žáci ve středu 10. 5. 2017 sehráli přátelské utkání proti rivalům z Býště. Je to pro nás častý soupeř, který se pravidelně účastní zimních halových turnajů a obsazuje stupně vítězů, dokonce 2x turnaj vyhrál. Nastoupili jsme na hřiště, které mělo strašný povrch, dlouho bych hledal v okrese Hradec Králové, horší povrch hřiště. Nicméně podmínky byly pro každého stejné. I když jsme měli více ze hry, 1. poločas jsme prohrávali 0:1. Tým se ale nevzdával a v 2. poločase začal více bojovat, kombinovat přihrávkami, fyzicky napadat soupeře, a to se vyplatilo. První gól dala Terezka Novotná a druhý gól dával Martin Vojtíšek. Rázem jsme vedli a měli jsme více ze hry, fyzicky jsme tým Býště převálcovali. Soupeř vystřelil na bránu ve 2. poločas, pouze 4x. 5 minut do konce rozehrával soupeř roh, když nástřelem trefili našeho hráče a byl z toho vyrovnávací gól na konečných 2:2. Rozuzlení nastalo po penaltovém rozstřelu, který jsme vyhráli 7:5.
Sestava: brankáři Filip Šic a Standa Kolman, dále Terezka Novotná, Matěj Salavec, Milan Mozol, Matyáš Kučera, Vojtěch Horák, Jan Morávek, Jonáš Formánek, Petr Škoda, Roman Dostálek, Kuba Šulc, Martin Vojtíšek, David Pavlík, Tomáš Geleta.

V pondělí 15. 5. 2017 jsme odehráli další mistrovské utkání proti týmu SK Lovčice. Začali jsme svižně, dostávali jsme se do několika šancí, ale nemohli jsme dát gól. Až ke konci 1. poločasu po krásné akci Adama Kropáčka, který přihrál ze strany volně nabíhající Terezce Novotné, která dala první gól. Ve 2. poločase se tým více vyburcoval a na začátku tohoto poločasu opět přihrával Adam Kropáček Davidu Pavlíkovi, který dal 2 gól. Soupeř po chvíli snížil na 2:1. Opět jsme přidali na obrátkách, začali jsme více střílet a kombinovat, kdy Petr Škoda a Tomáš Geleta dali góly, na konečných 4:1. Měli jsme spoustu šancí, dali jsme 2 tyčky a neproměnili 2 samostatné průniky.
Sestava: brankáři Filip Šic a Standa Kolman, dále Terezka Novotná, Matěj Salavec, Milan Mozol, Tobiáš Vlček, Vojtěch Horák, Jan Morávek, Adam Kropáček, Petr Škoda, Roman Dostálek, Kuba Šulc, Martin Vojtíšek, David Pavlík, Tomáš Geleta.

Musím poděkovat celému týmu, opět se začala vyplácet tréninková příprava, bojovnost, odhodlání, týmový duch, kdy jsme přidali i 3 trénink v týdnu.
Věřím, že budeme dále pokračovat v dobrých výkonech.